SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

85TL’den başlayan taksitlerle masrafsız, komisyonsuz ve sigorta ücretsiz kredilerden yararlanmak için tıklayınız…

Türkiye'de ilk kez tüm kredi işlemlerinin teknolojik kanallar üzerinden tamamlanabildiği tek banka!

Yeni Nesil Bankacılık anlayışını benimseyen BankPozitif, bankacılığa yeni bir boyut getirerek sıra dışı hizmet modelleri sunuyor.  Tüm kredi işlemlerinin, hiçbir şekilde şube ve çağrı merkezi gibi klasik kanallara ihtiyaç duymadan, internet üzerinden tamamlanmasını sağlarken; müşterilerinden dosya masrafı, komisyon, sigorta ücreti gibi ek hiçbir masraf talep etmiyor.

Düşünsenize, zamanınız bu kadar değerliyken yerinizden bile kalkmadan internet üzerinden sadece 4 dakikada içerisinde tüm kredi işlemlerinizi tamamlayabiliyorsunuz. Kredinizin onaylanması durumunda; imzanız için siz şubeye değil, banka size geliyor. Ardından hiç bir formalite ile uğraşmadan yine internet üzerinden paranız hesabınıza yatıyor.

Peki, BankPozitif'ten nasıl kredi kullanabilirsiniz?

İnternet sitesi üzerinden çok kısa bir başvuru formu dolduruyorsunuz ve başvurunuzun kesin sonucunu ön onay veya tekrar değerlendirme olmadan sadece 20 saniyede öğrenebiliyorsunuz. Kredinizin onaylanması durumunda; ödeme planınızı, kredinizin yatmasını istediğiniz banka hesabınızı ve belgelerinizi imzalatmak için randevu adres ve saatinizi belirliyorsunuz. Tüm kredi işlemlerinizi bilgisayarınızın başından kalkmadan, 4 dakika içerisinde tamamlayabiliyorsunuz. Bankanın sizi ziyaretinin ardından, hiç bir formalite ile uğraşmadan, yine internet üzerinden paranız hesabınıza gönderiliyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız…

Yayınlanma Tarihi:02:36,