SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray formasıyla ‘gol krallığı' tacını takan tecrübeli forvet twitter hesabına Hakan Şükür'ün fotoğrafını koymuştu. Yeni Kral “Avrupa'da kupa almadan gitmem” dedi

Cimbom'a transferi ‘yılan hikayesine' dönmüştü… Trabzonspor'da gol krallığına kavuştuktan sonra Lazio'nun kapısından dönen Burak Yılmaz'ı G.Saray, Lokomotiv Moskova kampından alarak ‘parçalı' forma giydirmişti. Aslan'da da 24 golle ‘krallık' tacını bir kez daha giyen ‘Kral' lakaplı forvet 28 Mayıs'ta twitter hesabına Hakan Şükür'ün UEFA Kupalı bir fotoğrafını koymuştu. Herkes ‘Yeni Kralın' durup dururken ‘Eski Kralın' resmini niye paylaştığını merak ederken gerçek ortaya çıktı. Burak Yılmaz'ın yakın çevresine “O fotoğrafı koydum çünkü her gün beni bir yerlere gönderiyorlar. Oysa ben G.Saray'da mutluyum ve kalmak istiyorum. Avrupa Kupası kazanmadan da ayrılmayacağım” dediği öğrenildi.

İSTANBUL’DA ÇOK MUTLU…

Burak Yılmaz'ın adı geçtiğimiz günlerde önce Fiorentina sonra Napoli ile anılmıştı. Tam da o dönemde yıldız forvet hesabına Hakan Şükür'ün fotoğrafını koyarak mesajını vermişti. Burak “Ben de bu kulüpte Hakan Şükür gibi efsane olmak istiyorum. Kariyerimi G.Saray'da tamamlayabilirim. Nasıl ki Hakan Şükür adını duyan her G.Saraylı'nın kalbi bir başka atıyorsa ben de hem bireysel hem de takımımla birlikte elde edeceğim başarılarla aynı etkiyi bırakmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

 Bahadır ÇOKİŞLER/AMK