SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hakan Çalhanoğlu'nun kulübü Hamburg, siyah-beyazlılardan 3.5 milyon euro istedi. Fikret Orman ise seçim sonrası ‘sponsor yönetici' formülü ile işi bitirmek istiyor.

U-20 Milli Takım patronu Feyyaz Uçar'ı da devreye sokarak Hakan'ı ikna eden siyah-beyazlı takım, Alman ekibinin inadını ise kıramıyor. Almanya'da ‘yeni Mesut Özil' lakabı takılan, kiralık oynadığı Karlsruher forması ile gösterdiği performansla “3. Lig'de Yılın Futbolcusu” seçilen 19 yaşındaki ‘10 numara' için Hamburg 3.5 milyon euro bonservis bedeli istedi.

PAHALI GELDİ AMA…

Beşiktaş Yönetimi, Türkiye U-20 Milli Takımı forması da giyen ve Türkiye'deki Dünya Kupası'nda forma giyecek ekibin bir parçası olan Hakan Çalhanoğlu'nu çok istiyor. Ancak Hamburg, Beşiktaş'ın pazarlık hamlesini kesin bir dille geri çevirdi ve 3.5 milyon euroda ısrarcı olduğunu gösterdi. Fikret Orman, bu transferi başkanlık seçiminden sonra yeniden değerlendirme kararı aldı. Orman'ın yeni listesine giren isimlerden gelen, ‘Bonservisini biz karşılayalım' teklifini yönetim kurulunda oyladıktan sonra kararını verecek.

Ersoy ÖZDEM/AMK

Yayınlanma Tarihi:08:57,