SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş'ın 3 milyon euroyu gözden çıkarttığı Kerim Frei için İngilizler ilginç yorumlarda bulundular. Çok satan Daily Mail gazetesinin “Beşiktaş, Fulham'ın ‘Türk Lokumu' Kerim Frei'ı istiyor” başlıklı haberde siyah-beyazlı kulübün resmi teklif yaptığını belirtti. Galatasaray ile adının anıldığı belirtilen ve babasının, “Oğlum Galatasaray'a gitmek istiyor” sözlerine yer verilen haberde, Beşiktaş'ın Kerim Frei için satın alma opsiyonlu kiralama teklifini de ilettiği kaydedildi.

‘BU İŞTEN FULHAM KARLI ÇIKAR'

Daily Mail, sarı-kırmızılı yönetici Bülent Tulun'un geçtiğimiz nisan ayında Londra'ya gelerek kulüple görüştüğünü belirtmişti. Habere internet sitelerinde yapılan yorumlarda ise son dönemde futbolun ilgi noktalarından biri haline gelen Türkiye'nin iki büyük kulübünün Kerim Frei için kapışmasının Fulham hanesine kazanç olarak yazılacağı belirtildi. Yani iki Türk kulübünün transfer için yarışmasından İngiliz ekibini kazançlı çıkacağı ifade edildi.

KARTAL OYUNU BOZDU

AMK'nın edindiği bilgilere göre Beşiktaş'ın 3 milyon euro önerdiği yıldız sol kanat oyuncusu için Fulham 5 milyon euro istedi. Siyah-beyazlı kulüp ise 19 yaşındaki futbolcu için Galatasaray ile transfer yarışına sürüklenmek istendiklerini fark ederek, “Bu bizim son teklifimizdir. Hafta başına kadar karar verin” yanıtını İngilizler'e iletmişti.

Yayınlanma Tarihi:10:58,