SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

UEFA 1 Asbaşkanı Şenes Erzik, Türkiye'nin başı sıkıştığı şu günlerde kayıplara karıştı. UEFA'nın F.Bahçe ve Beşiktaş ile alacağı kararlar öncesi ortadan kaybolan Erzik'le ilgili bilgilere AMK ulaştı.

Şöyle başlayalım. Erzik diz kapağını değiştirdi! Evet, şu an Zürih'te bir hastanede tedavisine devam edilen ünlü spor adamı, 1 ay boyunca burada kalacak. Yani 2 kulübün kaderinin çizileceği dönemin tamamını uzakta geçirecek Erzik.

İşin ilginç yanı ise Şenes Erzik'in kendisini arayanlara New York'ta olduğunu söylemesi. Tabii yiğidi öldürüp, hakkını yememek lazım. Erzik, sürecin başından bu yana olayların Türkiye'ye büyük bela açacağını söylüyordu ama dinletemiyordu…

‘Adalı nasıl aday oldu, anlayamadım'

Şenes Erzik'le ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. İddia şu: UEFA 1. Asbaşkanı, bundan 15 gün önce bir dost sohbetinde, Beşiktaş'ta yapılacak seçimlere konu geldiğinde çok entresan bir cümle kurdu. Serdal Adalı'nın aday olacağını öğrenen Erzik, “Serdal Bey nasıl başkanlığa aday oluyor, anlayamıyorum” diyerek imalı bir ifadeyle bugünlerin habercisi olmuş aslında.

Yayınlanma Tarihi:08:49,