SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım, yöneticiler ve idari menajer Hasan Çetinkaya'yla buluşan Yanal, önce sezon planlaması yaptı, ardından da Can Bartu Tesisleri'ne giderek sezon öncesi yapılması gerekenleri personele anlattı.

F.Bahçe Yönetimi'nin, teknik direktör Aykut Kocaman'ın istifasının ardından görüştüğü ilk teknik direktör olan Ersun Yanal, başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerle tekrar bir araya geldi. İdari Menajer Hasan Çetinkaya'nın da hazır bulunduğu toplantıda Yanal, yeni sezon planlaması ve transfer çalışmaları hakkında da görüş alışverişinde bulundu.

Sarı-lacivertli takımın yeni sezon hazırlık kamp programını da tamamladığı öğrenilen Ersun Yanal'ın bugün resmi olarak açıklanması bekleniyor. Öyle ki Ersun Hoca resmi olarak açıklanmasa da çoktan kolları sıvadı. Yanal, Samandıra'ya giderek Can Bartu Tesisleri'nde incelemelerde bulundu ve tesis personeliyle de tanıştı. Ersun Yanal, ayrıca yeni sezon hazırlıkları öncesi tesislerde yapılmasını istediği hazırlıkları da anlattı.

GERİ SAYIM DA BİTİYOR

Yani anlayacağınız Ersun Yanal, sadece resmi açıklama yapılmadığı için F.Bahçe'nin yeni hocası değil. Onun haricinde takıma ısınmaya, transfer konuşmaya ve hatta tesislerdeki düzenlemelere bile başladı ünlü hoca. Eskişehirspor yönetimiyle de yollarını ayıran Yanal için geri sayım da bitmek üzere…

İrfan YİRMİBEŞ/AMK