SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Türkiye’nin ev sahipliğinde düzenlenecek FIFA U20 Dünya Kupası’na hazırlanan U20 Milli Futbl Takımı, İstanbul’daki kampını bu akşamki antrenman ile sürdürdü.

BJK Nevzat Demir Tesisleri’ndeki antrenmanın ilk 15 dakikası basın mensupları tarafından takip edildi.

Milliler hazırlıklarına, yarın saat 09.15’deki basına kapalı antrenman ile devam edecek.

TFF HEYETİ, U20 MİLLİ TAKIMI’NI ZİYARET ETTİ

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Başkanvekili Ufuk Özerten, Milli Takımlardan sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Prof.Dr.Fethi Heper, FGD’den sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Selim Koray ve Futbol Gelişim Direktörü Doç.Dr.Güven Erdil, U20 Milli Takımı’nı ziyaret etti.

U20 Milli Takımımızın kamp yaptığı BJK Nevzat Demir Tesisleri’ndeki ziyarette TFF Heyetini ağırlayan U20 Milli Takımı Teknik Direktörü Feyyaz Uçar ve teknik ekip, çok mutlu olduklarını ve U20 Dünya Kupası öncesinde Türkiye Futbol Federasyonu’nun da kendilerine büyük moral verdiğini belirtti.

Daha sonra Milli Takım oyuncuları ile bir araya gelen TFF yöneticileri, 21 Haziran’da başlayacak U20 Dünya Kupası’nda takımımıza çok güvendiklerini söyleyerek, başarılar diledi. Sezonun sona ermesi ile birlikte Türkiye’deki futbol gündeminin tamamen U20 Dünya Kupası’na odaklandığını söyleyen Başkanvekili Ufuk Özerten, “Önce Trabzon ve Rize’deki grup maçlarında, daha sonra da finale kadar olan maçlarda sizleri sahada göreceğimize inanıyoruz. Tüm maçların centilmence geçmesini diliyorum. Artık sözün bittiği yerdeyiz. Sizlerin gözünüzdeki ışıltı, bizleri de en çok mutlu etti ve daha da umutlandırdı. Allah hepinizin yardımcısı olsun” dedi.