SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fransız oyuncu ile para konusunda anlaşamayan kırmızı-beyazlı ekip, Manisaspor ile sorunlar yaşayan golcü Kahe'yi takibe aldı.

Eski Sivasspor'lu Yannick Kamanan'da para sorunu yaşayan ve bu transferi askıya alan kırmızı-beyazlı ekip, Manisaspor ile maddi konular yüzünden anlaşma sağlayamayan Brezilyalı golcü Kahe'yi gözüne kestirdi.

360 BİN EURO’YU GÖZDEN ÇIKARDI

Daha önce dış transfer de Gençlerbirliği'nden Mustafa Kayabaşı ve Turgutluspor'dan Raşit Sevindir ile anlaşma sağlayan Bal-Kes, forvet mevkisine yabancı bir oyuncu almakta kararlı. Kahe ile hafta içi bir görüşme yapacak olan Balıkesi Transfer Komitesi, golcü oyuncuyu ikna etmek için Manisa'dan istediği ve siyah-beyazlı ekibin vermediği 360 bin Euro'yu vereceği öğrenildi. Öte yandan A.Demir ile sözleşmesi sona eren ve bonservisi elinde bulunan Erçağ Evirgen içinde temaslarını sürdüren Balıkesir, bu oyuncuyu da imza attırmak için seferberlik ilan etti. Sağ kanat oyuncusu için sınırları zorlayan ve yıllık 600 bin TL öneren kırmızı-beyazlı ekip, Evirgen'in kararını bekliyor.

Can ÜSTEL/AMK

Yayınlanma Tarihi:08:44,