SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Başkanlık seçiminin hemen ardından yani 17 Haziran'da transferlerin açıklanacağı sözünü veren Serdal Adalı önemli bir yıldızı bitirdi. Bu ismin son olarak Paris St. Germain'de forma giyen orta saha oyuncusu Mohamed Sissoko olduğu öğrenildi. Adalı ve kurmaylarının Fransız kulübü ile anlaştığı belirtildi. 1985 doğumlu önlibero bu sezon PSG'nin yıldızlarla dolu kadrosunda çok az şans bulabildi. Bu yüzden ayrılmak isteyen yıldız futbolcunun kontratının son yılına girmesi de Serdal Adalı'nın elini güçlendiriyor.

ORMAN’A DA ÖNERECEK

Fransız kulübü ile anlaşma yolunda büyük yol alan Adalı'nın kurmayları Sissoko'ya da 2 yıllık protokol imzalattı. Tecrübeli futbol adamı, seçilememesi durumunda ise Sissoko'yu Fikret Orman'a önereceği belirtildi.

‘SPONSOR EMIRATES’

Serdal Adalı'nın, önemli bir anlaşma yaptığı iddia edildi. Haber1903.com Adalı'nın, geçtiğimiz çarşamba akşamı Çırağan Otel'de dünyaca ünlü havayolu Emirates'in iki üst düzey yetkilisi ile görüştüğünü ve prensipte anlaştığını duyurdu. Böylece Serdal Adalı'nın seçimi kazanması halinde yeni stadın ismi Arsenal'deki gibi ‘Emirates' olacak.