SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sneijder’den müthiş gol

G.Saray'ın yıldızı Wesley Sneijder, Hollanda'nın Çin ile oynadığı hazırlık maçında müthiş bir gol attı. Ünlü yıldızın yaptığı vuruş, Drogba'nın İstanbul'da 3-2'lik maçta Real Madrid'e attığı 3. golü anımsattı.

Güncellenme: 19:32, 11/06/2013
Sneijder’den müthiş gol

G.Saray’ın yıldızı Wesley Sneijder, Hollanda’nın Çin ile oynadığı hazırlık karşılaşmasında müthiş bir gole imza attı. Hollandalı yıldızın yaptığı vuruş, Didier Drogba’nın İstanbul’daki 3-2’lik maçta Real Madrid’e attığı 3. golü anımsattı.

‘SNEIJDER CHELSEA’YE GİTSİN’

Hollanda basınına konuşan Louis Van Gaal, Sneijder'in son zamanlarda çok duygusal olduğunu ifade etti. Hollandalı yıldızın performansına da değinen tecrübeli teknik adam, Wesley'in hazır olabilmesi için çok çalışması gerektiğini, bunun için de önce kendisine daha sonra da Fatih Terim'e çok iş düştüğünü belirtti.

İngiliz devi Chelsea'nin Hollandalı yıldızı transfer edeceği yönünde çıkan haberlere de değinen Van Gaal, ‘ Bu haberlerin bir dedikodu olduğuna inanıyorum. Ancak bu transfer gerçekleşirse Sneijder Chelsea'de oynarsa daha daha formda olabilir.' şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:16:47,