SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Sabırsızlanıyorum’

Portekizli ayağının tozuyla iddialı açıklamalarda bulundu: “Formayı giymek için sabırsızlanıyorum. Takımı oldukça iyi tanıyorum. Uyum sorunu yaşamam. Hedefim katkı yapıp, kupalar kazandırmak.”

Güncellenme: 20:40, 11/06/2013
‘Sabırsızlanıyorum’

Fenerbahçe'nin yeni transferi Portekizli Bruno Alves dün İstanbul'a geldi. Yeşilköy Atatürk Havalimanı'nda kalabalık bir taraftar grubunun coşkuyla karşıladığı Alves, ayağının tozuyla açıklamalarda bulundu. Porto ve Zenit'te parlak bir futbol geçmişi bulunan 32 yaşındaki Portekizli'yi Menajeri Ahmet Bulut ile Fenerbahçe Kulübü İdari Menajer Hasan Çetinkaya karşıladı.

‘KALİTELİ BİR TAKIMIZ’

Alves, çok mutlu ve heyecanlı olduğuna dikkat çekerek şunları söyledi: “İlk hislerim şu an itibariyle çok sabırsızlanıyorum. F.Bahçe forması giymek ve bu forma altında da büyük başarılara ulaşmayı arzuluyorum. Takımımızı iyi tanıyorum. Hepsi çok kaliteli ve üst düzey oyuncular. Uyum sorunu yaşamam. Tek hedefim katkı yapmak ve kupalar kazandırmak.

‘MEIRELES İYİ ANLATTI’

Meireles hem İstanbul hem de Fenerbahçe ile ilgili çok güzel şeyler anlattı. İstanbul'un muhteşem bir şehir olduğunu söyledi. Şampiyonluğun camia tarafından, kulüp tarafından beklenen en üst hedefler olduğunu söyledi.

Eser ERENLER

 

Yayınlanma Tarihi:11:37,