SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray'ın haftalardır almak için mesai harcadığı M.United'lı yıldız için Meireles ve Bruno Alves devreye sokuldu. Meireles, 26 yaşındaki oyuncunun ödemelerle ilgili soru işaretlerini siliyor, Alves ise ‘Birlikte oynayalım' diyor.

F.Bahçe Yönetimi, bu sezon transferde oldukça atak. Daha önce Alper Potuk transferinde çalım attığı ezeli rakibine bu kez yine bir son dakika sürprizi yapabilir. Uzun süredir Portekiz Milli Takımı oyuncusu Bruno Alves için çalışmalar yürüten sarı-lacivertliler, aklında hiç olmamasına rağmen Nani transferine girmeye karar verdi.

G.Saray'ın çok uzun süredir ikna turları attığı Manchester United'lı oyuncuyla ilgili araştırma yapan sarı-lacivertliler, oyuncunun bonservisinin 7 milyon euro civarı olduğunu öğrenince, sarı-kırmızılıların rakibi oldu. Fakat bu transferde Kanarya birkaç adım önde olabilir.

KAMPTA KONUŞTU

Çünkü oyuncu şu an Portekiz Milli Takımı'nın kampında. Önceki gün Rusya'yı 1-0 yendiler ve Hırvatistan'la oynayacakları hazırlık maçı için hala birlikteler. Nani'nin de olduğu kampta F.Bahçe'den Raul Meireles ve yeni transfer Bruno Alves şu an Manchesterlı oyuncuyla 24 saat beraberler.

Sarı-kırmızılıların birçok izinle girebileceği kampta iki oyuncusu bulunan F.Bahçe Yönetimi, bunu avantaja çeviriyor. Nani'nin Türkiye için kafasındaki en büyük soru işaretleri, önerilen ücretlerin zamanında verilip verilmediği. Meireles, 26 yaşındaki oyuncuya, F.Bahçe'deki ödemelerin hiç aksamadığını, İstanbul'da harika bir yaşam olduğunu söylüyor.

 ALVES DE DEVREYE GİRDİ

Yeni transfer Bruno Alves ise kendisinin de imzayı attığını ve gelirse birlikte çok güzel zaman geçirebileceklerini söyleyerek bir anlamda F.Bahçe adına transfer görüşmelerini sürdürüyor. Tabii transferin sonucunu bu konuşmalar değil, her zaman olduğu gibi önerilen kontratlar belirleyecek.

‘GALATASARAY’DAN KİMSEYLE GÖRÜŞMEDİM'

Nani, Rusya maçının ardından NTV Spor'un sorularını yanıtlarken ilginç bir cümle kurdu. Sanki F.Bahçe'ye yakınmış gibi “G.Saray'dan kimseyle görüşmedim” diyerek Türkiye'yi genel olarak yalanlamadı ve sarı-lacivertlilerin ilgisini de böylece kimseye çaktırmamış oldu!

İrfan YİRMİBEŞ/AMK