SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzon’dan Özer harekatı

Kasımpaşa’nın Trabzon kökenli yıldızı için pazarlıklar devam ediyor. 26 yaşındaki Özer Hurmacı da memleketinin takımında oynamaya sıcak bakıyor.

Güncellenme: 11:49, 08/06/2013
Trabzon’dan Özer harekatı

Bordo-mavililerde teknik heyetten gelen, “Transfer beklentimiz yok. Elimizdeki oyuncular da gayet kaliteli” şeklindeki açıklamalara rağmen yönetim sessiz sedasız çalışmalarına devam ediyor. Trabzonspor'un son olarak, orta sahadaki yaratıcı oyuncu eksikliğini gidermek adına bazı temaslarda bulunduğu öğrenildi. Karadeniz ekibinin, Kasımpaşa'da forma giyen Özer Hurmacı'yı yakın takibe aldığı belirtiliyor. Özer'in kulübüyle 2017'ye kadar sözleşmesi bulunuyor.

3 MİLYON EURO İSTEDİLER

Ancak ‘Almanya'nın Harlem'i' olarak kabul edilen Kassel'de doğup büyümesine rağmen aslen Trabzonlu olan Özer'in, memleketinin takımında oynamaya çok sıcak baktığı söyleniyor. Kasımpaşa, 26 yaşındaki yıldız için kapıyı 3 milyon eurodan açıyor. İbrahim Hacıosmanoğlu ve ekibi ise 2 milyon eurodan fazla bir bedel ödemek istemiyor. Pazarlıklar kıran kırana sürerken, Özer'in tavrının bu transferde belirleyici olabileceği konuşuluyor.

Can ÜSTEL / AMK

Yayınlanma Tarihi:09:10,