SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Lucescu olmazsa Yanal

Aziz Yıldırım ve Rıdvan Dilmen’in istediği tecrübeli hoca, ilk başta olumsuz cevap verdi ama yönetim ısrarcı. Sonuç alınamazsa Yanal’ın ismi açıklanacak.

Güncellenme: 11:22, 08/06/2013
Lucescu olmazsa Yanal

Teknik direktör sorununu henüz çözemeyen Fenerbahçe'nin gecikmesindeki en büyük sebebin Mircea Lucescu olduğu ortaya çıktı. Ersun Yanal ve Mustafa Denizli ile görüşen yönetim, Shakthar Donetsk'in başındaki Rumen çalıştırıcıyı ikna etmek için çaba hacrıyor. Takımından ayrılmak istemediğini ilk etapta Fenerbahçe'ye bildiren Lucescu'ya bir kez daha teklif yapan sarı-lacivertliler, olumsuz cevap gelmesi durumunda Ersun Yanal'ı açıklayacak.

Transfer çalışmalarını eski teknik direktör Aykut Kocaman'ın verdiği rapor doğrultusunda sürdüren yöneticiler, Rıdvan Dilmen ve Ersun Yanal'ın fikirlerini de almayı ihmal etmiyor. Başkan Aziz Yıldırım'a çok yakın olan Rıdvan Dilmen'in de Lucescu'yu istediği sızan haberler arasında. Son anda bir değişiklik olmadığı takdirde listenin en üst sırasında bulunan Yanal ile Lucescu'dan birisi önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Yayınlanma Tarihi:09:13,