SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe’nin yeni transferi Bruno Alves, NTVSpor’a konuştu. Portekizli savunma oyuncusu F.Bahçe’ye transferi ile ilgili, “Fenerbahçe’ye gitmeyi ben istedim. Transfer benim kararımdı. Tabiki transfer için Raul Meireles’e de danıştım” dedi.

Fenerbahçe’de başarılı olmak istediğini belirten Alves, Şampiyonlar Ligi’nde oynamak ve takıma yardımcı olmak istiyorum. Fenerbahçe, iyi futbolcuları olan kaliteli bir takım. Umuyorum önümüzdeki sezon ligde ve Şampiyonlar Ligi’nde iyi bir yıl geçiririz. Oynadığım bütün kulüplerde şampiyonluk yaşadım. Umarım bu durum değişmez” şeklinde konuştu.

Bruno Alves, Fenerbahçe’nin geçen sene Avrupa Ligi’ndeki maçlarını izlediğini o yüzden futbolcuları tanıdığı ve takıma yardımcı olma amacı taşıdığını söyledi.

Fenerbahçe-Galatasaray derbisine de değinen Portekizli oyuncu, Fenerbahçe-Galatasaray maçının önemli bir maç olduğunu ve bu maçta oynayıp kazanmak istediğini ifade etti.

Son olarak Fenerbahçe taraftarından bahseden Bruno Alves. “Daha önce de o muhteşem taraftar önünde oynadım. Takıma büyük destek veriyorlar” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:12:56,