SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’un yeni hocası Mustafa Reşit Akçay, mevcut kadrodaki oyunculardan yararlanmak istediğini söyledi, taraftarlar ise sitem etti. “Gençlere güveniyorum. Yabancı oyuncularımızı ise yeniden kazanacağız” diyen Akçay, “Genç oyunculara fazlasıyla güveniyorum. Esas olan eldekilerden en iyi şekilde faydalanmaktır. 1461 Trabzon'dan takıma kazandıracağım isimler var” dedi.

YA ELDEKİLER YA KALİTELİLER

Akçay’ın takımdaki yabancı isimler hakkındaki görüşü ise şöyle: Transfer beklentim yok ve elimizdeki yabancıları kullanmaya çalışacağız. Kullanamazsak çok kaliteli yabancı isimler için arayışlara gireceğiz. Trabzon'un enerjisi sorunlarımızı düzeltmek için yeterli olacaktır…

Akçay’ın düşünceleri, transfer beklentisi içinde olan taraftarları üzdü. Akçay'ın mevcut yabancılardan yararlanma projesinde transferi çok fazla düşünmediği de bilinirken satışı gündemde olan Emerson, Janko, Alanzinho ve Colman'ın kampa katılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu oyuncuların kamp performansı ise takımdaki geleceklerini belirleyecek. Ancak yönetimin gelecek teklifleri de değerlendirmeyi planladığı ifade edildi. Trabzon'da mutsuz olduğunu söyleyen Bamba'nın ise kendisine kulüp aradığı gelen haberler arasında.

Yayınlanma Tarihi:08:33,