SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kartal Semih’in peşinde

Önder Özen, çok beğendiği Semih Şentürk’e, “F.Bahçe’de mutlu değilsen seni transfer edelim” dedi. Sarı-lacivertlilerin yeni hocasının tavrına göre temaslara başlanacak.

Güncellenme: 10:41, 07/06/2013
Kartal Semih’in peşinde

Önder Özen, bir yandan kulübün geleceğini oluşturacak bir genç jenerasyon oluşturmak için uğraşırken diğer yandan da beğendiği tercrübeli isimlerle iletişimini sürdürüyor. Özen, Fenerbahçe'deki geleceği belirsizliğini koruyan Semih Şentürk'ü Beşiktaş'a getirmek istiyor. Söz konusu görüşmeler alelade bir sohbet sırasında başladı ancak bir anda ciddiyet kazandı. AMK'nın edindiği bilgilere göre, Zico'nun yardımcılığını yaptığı dönemden yakın ilişkiler içinde olduğu Semih ile Önder Özen'in havadan sudan sohbetinde konu bir anda transfere dayandı.

SADECE 9 KEZ İLK 11

Önder Özen, bu sezon 4 kulvarda 64 resmi maça çıkan Fenerbahçe'de sadece 27 karşılaşmada görev alan ve bunlarında sadece 9'unda sahaya ilk 11'de çıkabilen ‘Nöbetçi Golcü'ye, “Fenerbahçe'de mutlu değilsen senin alınman için yönetimle temasa geçmeye hazırım” dedi. Semih Şentürk ise bu teklif karşısında oldukça şaşırdı. Tecrübeli futbolcu, “Sözleşmem devam ediyor” demekle yetindi ve konuyu kapattı.

Ancak Özen'in Semih konusunda ısrarcı olduğu öğrenildi. Fenerbahçe'nin başına gelecek yeni teknik adamın tavrına göre tecrübeli futbolcu için transfer görüşmelerine start verilecek. Yeni hoca Semih'in kadroda düşünmezse, Önder Özen ‘Nöbetçi Golcü'nün Beşiktaş'a kazandırılması için her şeyi yapacak.

Hüseyin ÇAĞLAR/AMK

 

Yayınlanma Tarihi:08:36,