SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ronaldo, Ada’ya dönüyor

Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, yuvasına dönmek üzere... Kırmızı Şeytanlar, İspanya'da mutlu olmayan eski oyuncularını transfer etmek istiyor.

Güncellenme: 15:50, 05/06/2013
Ronaldo, Ada’ya dönüyor

Cristiano Ronaldo’yu Real Madrid’e 1 Temmuz 2009 yılında 94 milyon Euro’ya satan Manchester United, eski futbolcusunu yeniden kadroya katmak istiyor.

Madrid’deki villasını satılığa çıkartan Portekizli yıldız takımıyla olan ve 30 Haziran 2015 tarihinde bitecek olan sözleşmesini de yenilemeyecek. Portekiz gazetesi ABOLA, bu iddiayı öne sürerken bir diğer iddia ise Ada’dan geldi. İngilizlerin yüksek tirajlı gazetesi The Sun, Manchester United’ın Cristiano Ronaldo için 75 milyon Euro önerdiğini yazdı.

Ronaldo cephesinde bunlar yaşanırken, Manchester United ise resmi twitter hesabından ‘Yuvana hoşgeldin Ronaldo’ diye tweet attı. Ancak yazılan bu tweet kısa süre içerisinde silindi.

6 sezon Kırmızı Şeytanlar’da forma giyen Portekizli yıldız, 2009 yılının yazında rekor transfer bedeliyle İspanya’nın yolunu tutmuştu.

MOURINHO’DA DA AYNISI OLDU

Öte yandan Portekizli teknik direktör Jose Mourinho ile yeniden anlaşan Chelsea de, resmi imzalar atılmadan önce resmi internet sitesinde hata yapmıştı. “Mourinho Chelsea’de” diye girilen haber, kısa süre içerisinde yayınlandan kaldırılmıştı.

Yayınlanma Tarihi:15:47,