SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray, Sivasspor’dan Erman Kılıç’ı kadrosuna kattı. Bonservisi elinde olan Erman Kılıç, önümüzdeki sezon sarı-kırmızılı formayı giyecek.

Sarı-kırmızılı kulüpten futbolcunun transferi ile alakalı Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na resmi bir açıklama yapılırken, Bildiride şu bilgilere yer verildi;

Profesyonel futbolcu Erman Kılıç ile 2013-2014 sezonundan itibaren geçerli olmak üzere 2+1 sezonluk (son sezon opsiyonlu) sözleşme imzalanması konusunda anlaşmaya varılmış olup, oyuncuya her sezon için 950.000 TL sabit transfer ücreti ve 20.000 TL maçbaşı ücreti ödenecektir.

‘KONUŞMAKTA ZORLANIYORUM’

Öte yandan Erman sarı-kırmızılılarla resmi sözleşme imzalamasının ardından transferini GS TV’ye anlattı.

G.Saray’ın yeni transferi Erman Kılıç, heyecanından dolayı konuşmakta zorlandığını dile getirerek, “Galatasaray gibi bir camiaya geldiğim için mutlu ve heyecanlıyım. Transferimde emeği geçen herkese, başta Fatih hocaya çok teşekkür ediyorum. Kendisi bu transferin olmasını istedi ve beni aldı. Çok çalışıp, mücadele ederek beni sevenleri utandırmayacağım. Hocamın bana duyduğu güveni boşa çıkartmayacağım” diye konuştu.

Galatasaray’ın Avrupa’da ve Türkiye’de çok iyi işler yaptığını anlatan tecrübeli futbolcu, “Benim de bundan sonraki başarılarda bir katkım olursa çok iyi olur” dedi.

Sarı-kırmızılı taraftarlar hakkındaki düşüncelerini de aktaran Erman, “Galatasaray taraftarı her zaman Galatasaray’ın arkasında duruyor. Bundan sonra da öyle olacağını düşünüyorum. Rakip olarak Türk Telekom Arena’ya çıktığımda çok farklı duygular hissettim. Fakat şimdi aileden birisi olarak daha güzel şeyler hissedeceğimi düşünüyorum” şeklinde konuştu.

 

Yayınlanma Tarihi:12:39,