SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Uğurlu kale

Avrupa’daki başarısını lig şampiyonluğu ile taçlandıran G.Saray’ın yüzü gülüyor çünkü taraftarı 2013-14 sezonu için satışa çıkan kombinelere büyük ilgi gösteriyor.

Güncellenme: 09:01, 04/06/2013
Uğurlu kale

Ali Sami Yen'deki ‘eski açık' ruhu, Arena'da Pegasus Tribünü'nde canlandı. Galatasaray iç sahada tüm kritik golleri Pegasus'un önündeki kaleye attı. Kombineler de yok sattı… Geçen sezon 42 bin kombine satan sarı-kırmızılılar, kart sahiplerine 7 Haziran'a kadar yenileme hakkı tanıdı. Taraftarlar kombinelerini yenilemeye başladı.

‘PEGASUS' KAPALI GİŞE…

Bir tribüne olan yoğunluk gözlerden kaçmadı! Ali Sami Yen'deki ‘eski açık'ın Arena'daki karşılığı olan Pegasus Tribünü, daha sezon başlamadan kapalı gişe… Batı ve Doğu Tribünü'ndeki kart sahipleri bile yerlerinin Pegasus'a yakın olmasına özen gösteriyor. Stadın kuzey tarafında yer alan Pegasus Tribünü'nün özelliği ultrAslan'ın yoğunlukta olması ve taraftarlar arasında ‘Uğurlu Kale' diye anılması. Çünkü Fatih'in Aslanları lig ve Avrupa'da tüm kritik golleri Pegasus Tribünü'nün önündeki kaleye attı. Fenerbahçe derbisindeki unutulmaz koreografi yine bu tribünde yapıldı.