SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe’de teknik direktör bilmecesi bu hafta çözülüyor. Hafta içerisinde öne çıkan yabancı teknik adamlarla son görüşmelerini yapacak olan sarı-lacivertli yönetim, uyum süreci yaşamayacak bir teknik adamı takımın başına getirmeyi hedefliyor. Aziz Yıldırım'ın Ersun Yanal'ı istediği, yöneticilerin büyük bir çoğunluğu ise Mustafa Denizli isminin sarı-lacivertli kulübe daha yararlı olacağı görüşünde.

GİRARD DA VAR 

Yabancı teknik adamlar arasında ise Hollandalı Marcwick ile Magath isimleriyle görüşmeler yapılıyor. Bu isimlerin yanı sıra Montpellier'i şampiyon yapan Rene Girard da görüşme yapılan diğer isimlerden. F.Bahçe yönetimi, teknik direktör adaylarıyla kararını bugünkü yönetim toplantısında karar verecek.

YOLUN SONU LÖW

Yeni hocayla ilgili şu bilgiyi hatırlatmakta yarar var. F.Bahçe Yönetimi, elinde kalan isimlerle sözleşme imzadığında bu 1 yıllık olacak. Çünkü Aziz Yıldırım'ın asıl hedefi şu an Almanya Milli Takımı'nı çalıştıran ve 2014 için söz aldığı Joachim Löw. Başkan, yeni hocanın 1 yıllık performansına bakacak ve ona göre yola Löw'le devam edecek.