SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mayıs ayında AMK yazdı, duyan kalmadı. Bu yazın çileği Nani! Manchester United ile yol ayrımında olan Portekizli oyuncu, haftalar öncesinde Galatasaray'ın radarına girdi. Sarı-kırmızılılar sonunda Nani'nin menajeri Jorge Mendes'i İstanbul'a davet etti. Hafta içinde bizzat Ünal Aysal ile bir araya gelecek Mendes, Nani'nin transferini konuşucak ve prensipte anlaşılırsa iş Manchester United'ın “Evet” demesine kalacak.

Nani ile ilgilenen tek kulüp Galatasaray değil ama Nani'ye en yakın kulüp sarı-kırmızılılar. Çünkü sezon başına 4.5 milyon eurodan 4 yıllık sözleşme isteyen Portekizli yıldız, Juventus'a pahalı geldi. Bu parayı ödemeye hazır Monaco'yu ise Nani kesinlikle istemedi.

NANİ GELMEYE NİYETLİ

Şampiyonlar Ligi'nden kopmak istemeyen 1986 doğumlu oyuncu, şartlarda anlaşılması halinde Galatasaray'da oynamaya sıcak bakıyor.

DROGBA DA DEVREDE!

Chedjou transferinde aktif rol oynayan ve ettiği telefonla Kamerunlu stoperin Galatasaray'a gelmesini sağlayan Fildişili Didier Drogba, Nani'de de boş durmadı. Portekizli yıldız hakkında yöneticilere olumlu referans veren Drogba, Premier Lig'de yıllarca rakip olduğu Nani'ye sarı-kırmızılılara gelmesi yönünde mesaj yolladı.

Egehan ŞENGÜL / AMK

Yayınlanma Tarihi:15:06,