SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Menajeri Aysal ile görüşecek

İstanbul’a gelecek Portekizli yıldızın menajeri, Aysal ile görüşecek. Şartlarda anlaşılırsa, sıra Manchester United’ı ikna etmeye gelecek

Güncellenme: 08:56, 02/06/2013
Menajeri Aysal ile görüşecek

Ne Robben ne Draxler, bu yazın çileği Nani! Manchester United ile 2014 yılında bitecek sözleşmesini uzatmama kararı alan Portekizli yıldız, teklifleri değerlendiriyor. Şampiyonlar Ligi faktörü nedeniyle Monaco'ya ‘Hayır' diyen Nani, Juventus'tan da sezon başına 4.5 milyon eurodan 4 yıllık sözleşme istedi. İtalyan devi, sadece oyuncunun 18 milyon euroyu bulan maliyeti nedeniyle transferden vazgeçti. Sözün özü Galatasaray Nani'ye en yakın kulüp konumunda.

MENDES İSTANBUL’A GELİYOR

Menajer Jorge Mendes hafta içinde İstanbul'a gelecek ve Ünal Aysal ile görüşecek. Nani'nin durumu da bu buluşma sonrasında netleşecek. Taraflar prensipte anlaşmaya varırsa, iş Manchester United'ı ikna etmeye kalacak. İngiliz devinin, yeni teknik direktörü Moyes'in as kadrosunda düşünmediği Nani için sorun çıkarmaması bekleniyor. Her geçen gün Nani'yi Cimbom'a yaklaştırıyor.

SPORTING DE İSTİYOR!

2007-08 sezonu başında Nani'yi 25.5 milyon euroya Manchester United'a satan Sporting Lisbon Yönetimi, yapılan anlaşma gereği Portekizli yıldızın bir sonraki transferinden %20 pay hakkı almaya sahip. Maddi kriz içindeki Portekiz ekibi, heyecanla Nani'nin Galatasaray'a transferini bekliyor ve kasasına 2 milyon euro koymanın hayalini kuruyor.