SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta bir dönem yönetici olarak görev alan Affan Keçeci, yaptığı yazılı açıklamada, 16 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek kulübün seçimli olağan genel kurulundan sonra yapılacak ilk divan kurulu toplantısındaki seçimde başkan adayı olduğunu duyurdu.

Her iki seçimin de kulüp tarihinde önemli bir kilometre taşı olacağına inandığını belirten Affan Keçeci, açıklamasında özetle şu ifadelere yer verdi:

“Bugüne değin yaşamımın en kıymetli parçası olarak onurla taşıdığım Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Üyesi kimliğimle ve divan kurulu üyelerinden alacağım destekle Beşiktaş Divan Kurulu Başkanlığı'na adayım. Bu şerefli göreve layık olabilmek için, listemdeki arkadaşlarımla, düşünen, üreten ve aktif bir kurul oluşturmak ve hizmet vermek amacıyla üyelerden yetki istiyorum. Tabii ki öncelikle 16 Haziran’da yapılacak kongremizin sonuçlanmasını her Beşiktaşlı gibi heyecanla bekleyeceğiz. Bu dönemde tarafsız ve bağımsız bir konumda kalacağımı özellikle vurgulamak isterim. Kongrenin hemen ardından, divan kurulu için ne düşündüğümüzü, planımızı, programımızı ve diğer hususları tüm Beşiktaşlılarla ve spor kamuoyuyla geniş olarak paylaşacağız.”