SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Diego’ya dev talip!

Diego’ya dev talip!

Es-Es’le sözleşme uzatmayan Diego Angelo’ya büyük kanca... İnter, 27 yaşındaki futbolcuya yıllık 750 bin euro önerdi, Sambacı fiyatın yükseltilmesini istedi.

Bu sezon Eskişehirspor'un en istikrarlı isimlerinden biri olan ve oynadığı futbolla göz dolduran Diego Angelo için İnter devrede… Kulüpten ‘4 yıllık anlaşma yaptık' açıklamasına rağmen, Brezilyalı savunmacı resmi bir sözleşmeye imza atmış değil. Taraflar sadece ön protokol yaptı ve buna göre 1 Temmuz'a kadar Diego'nun alacakları ödenirse, kulüp ile 27 yaşındaki futbolcu masaya oturabilecek. Ancak o ihtimalde dahi Diego sözleşmeyi uzatmama kararı verebilir. Süper Lig'den hemen her kulübün listesinde olan başarılı oyuncu için İtalyan devi ayağa kalktı. İnter, Diego'ya yıllık 750 bin euro önerdi. Sambacı ise bu rakamın daha yukarıyla çekilmesini istedi.

GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

Görüşmeler henüz bitmiş değil. İnter'in, Diego'nun menajeriyle temaslara devam ettiği öğrenildi. Kulislerde konuşulan iddia; mevcut yönetimin yeniden seçilmesi durumunda Diego'nun kesinlikle Eskişehir'de kalmayacağı yönünde.

Safa Can KONUKSEVER/AMK