SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hidayet Türkoğlu ile Acun Ilıcalı, yıldız futbolcuyu yakın markaja aldı.

Ünlü ikili, “Ben Galatasaray'a mal olmuş birisiyim. Camiayı karşıma almak istemiyorum” sözlerine karşılık Emre Belözoğlu örneğini göstererek, “Sen profesyonelsin. Futbolda asla duygusallık yok” vurgusunu yapıyor.

Atletico Madrid'te forma giyen Arda ile yakın arkadaşlığı bulunan ikili, sarı-lacivertli takıma gelmesi için adeta yakın markaja aldı. Başkan Aziz Yıldırım'ın forma giydirmek için büyük çaba harcadığı Arda ile sık sık konuşan Türkoğlu ile Ilıcalı, Emre Belözoğlu örneğini göstererek, “Fenerbahçe'ye gel. Hem maddi hem de manevi açıdan mutlu olursun” yorumlarını yapıyor. Hidayet Türkoğlu, Arda'nın ‘Ben Galatasaray'a mal olmuş birisiyim. Camiayı karşıma almak istemiyorum” sözlerine karşılık, “Sen profesyonelsin” dedi.

RIDVAN DA İSTİYOR

Türkoğlu, “Futbolda duygusallık olmaz. Emre Belözoğlu da G.Saray'a mal olmuş bir isimdi. Şu anda Fenerbahçe'de çok mutlu” ifadelerini kullandı. Acun Ilıcalı'nın da her telefon görüşmesinde Arda'yı ikna etmek için olumlu cümleler kullandığı ileri sürüldü. Türkoğlu ile Ilıcalı'nın bu girişiminin ardında Rıdvan Dilmen'in de Arda'yı çok istemesinin rol aldığı konuşuluyor.

İrfan YİRMİBEŞ/AMK