SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşler arapsaçı… Bazı yöneticiler “Hoca Alman olsun” derken bir başka kesim ise Kayseri'nin Hırvat teknik patronunu Robert Prosinecki'yi takımın başında görmek istiyor. Son kararı Önder Özen verecek.

Samet Aybaba'nın gönderilmesinin ardından yeni teknik direktör arayışlarına devam eden Başiktaş'ta bu ismin kim olacağı sır gibi saklanıyor… Mattihas Sammer başta olmak üzere bir dizi adaydan ret cevabı alan yönetimde birçok isim, “Yeni teknik direktör Alman olacak” açıklamasını yapıyor. Son yapılan yönetim kurulu toplantısında ise Kayserispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki'nin siyah-beyazlılara hoca olması için tüm şartların zorlanması gerektiği konuşuluyor.

BU HAFTA AÇIKLANACAK

Ancak Hırvat hocaya karşı çıkan yöneticiler de var. Bu isimler, Prosinecki'nin sözleşmesinin devam etmesini buna neden olarak gösteriyor. Yöneticiler Kayserispor'la ilişkilerin bozulmaması ve tazminat ödenmemesi için bu transferden vazgeçilmesi gerektiğini söylüyorlar. Başkan Fikret Orman'ın Prosinecki ismine sıcak baktığı ancak son kararı futbol direktörü Önder Özen'e bırakacağı konuşuluyor. Ancak Orman, isim kim olursa olsun, 1 hafta içinde Beşiktaş'ın teknik direktörünü açıklamayı hedefliyor.

Yayınlanma Tarihi:08:45,