SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Seçimde Terim'e yakın yöneticilerin listeye alınmaması nedeniyle hocanın rahatsız olduğu söyleniyordu… Aysal Terim’e en büyük kupanın peşine birlikte düşmeyi önerdi. İmparator “Varım” dedi.

G.SARAY'DA 19. şampiyonluğun keyfi yaşanmadan camia bir anda kendini seçim karmaşası içerisinde buldu. Başkan Ünal Aysal yorgun yöneticileri dinlendirerek yerine dinç ve kulübe daha fazla faydası olacak isimleri yeni oluşturacağı kadrosuna katmayı düşünüyor. Ancak ayrılacak isimlerin içinde Ali Dürüst, Abdurrahim Albayrak gibi teknik direktör Fatih Terim'e yakın idarecilerin yer alması kamuoyunda “Hoca rahatsız. İstifa bile edebilir” söylentilerine neden olmuştu.

Ünal Aysal ise iki sezondur takımı şampiyonluğa taşıyan Fatih Terim'le yollarını ayırmak istemiyor. Terim ile buluşan Aslan'ın patronu kendisine güvendiğini ve hedeflere ulaşabileceğine inandığını tek bir soru ile İmparator'a aktardı.

ÜNAL Aysal, bir araya geldiği Fatih Terim'e “Göreve geldiğimizden beri başarılarımızı sürekli hale getirdik. Bunun böyle süreceğini de umut ediyorum. G.Saray'ı dünyanın en iyi 10 kulübü arasına sokmak tek hedefim. Futbol şubesi için de büyük bir hedefim var. Şampiyonlar Ligi'ni almaya var mısın?” diye sordu.

SÜPER Lig'e ambargo koyan 7.5 yılda 6 kez G.Saray'ı şampiyonluğa taşıyan Fatih Terim de hiç düşünmeden “Varım” yanıtını verdi. Şimdi geldikleri günden beri G.Saray'ı başarıdan başarıya koşturan ikili bir kez daha elele vererek Aslan'ı Avrupa'nın zirvesine taşımak için yola koyuldu

Egehan ŞENGÜL / AMK

Yayınlanma Tarihi:10:24,