SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Toraman karmaşası

Kaptan'la ilgili son iddia ortalığı karıştıracak cinsten... Toraman'ın, Fernandes ve Portekizli'ye yakın olan oyunculara sırt çevirdiği; bu nedenle kontrat yenilenmediği konuşuluyor.

Güncellenme: 09:29, 29/05/2013
Toraman karmaşası

Yönetimdeki belirsizliğin salladığı Beşiktaş’ta futbol takımında da sular durulmuyor… Siyah-beyazlılarda 2010 yılından bu yana birinci kaptanlık görevini üstlenen İbrahim Toraman’la bir türlü imzalanmayan kontrat, tartışmaları da beraberinde getirdi. Takımla sözleşmesi sona eren tecrübeli futbolcuyla kısa bir görüşme yapılmış, Toraman yarı parasına ‘Kalırım’ demesine rağmen resmi imzalar atılmamıştı.

YÖNETİCİLER RAHATSIZ

Yönetimin işi sürümcemede bırakmasının altında çok ciddi iddiaların yattığı ortaya çıktı. Takımın yıldızı olarak görülen Manuel Fernandes ile İbrahim Toraman arasında sıkıntılar yaşandığı öne sürüldü. Hatta tecrübeli oyuncunun, Fernandes’e yakın olan futbolculara da sırt çevirdiği konuşuluyor. Yöneticiler de, kaptanlık pazubandını taşıyan Toraman’ın bu tavırlarından rahatsız olduğu iddia ediliyor.

İbrahimin Toraman para konusunda hiç sıkıntı çıkarmasa da, bir türlü imzalar atılmıyor. İdarecilerin takım içerisindeki huzuru sağlamak için Toraman’la yolları ayırmayı düşündüğü gelen haberler arasında…

Alican ESENCİ / AMK