SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

TJK’dan büyük bomba!

Türk yarışçılığının derbisi öncesi TJK’dan yarış ve müzikseverlere büyük hediye. Dünyaca ünlü ABD’li rapçinin konserini, hipodroma rutin giriş ücretini ödeyen herkes bedava izleyecek.

Güncellenme: 12:25, 29/05/2013
TJK’dan büyük bomba!

TÜRKİYE Jokey Kulübü, Türk yarışçılığının derbisi Gazi Koşusu öncesi, yarışseverler için çok büyük bir sürprize hazırlanıyor.

Daha önceki Gazi Koşusu resepsiyonlarında konser vermek için Ajda Pekkan, Candan  Erçetin, Funda Arar, Sibel Can gibi ünlü isimleri ağırlayan TJK, bu kez bir dünya starını  ülkemize getiriyor. 2009 yılında çıkarttığı albümünün ilk single'ı “Right Round'' ile ABD  listelerinin zirvesindeki yerini haftalarca koruyan ve son albümündeki “Good Feeling'' adlı parçasıyla dünyayı kasıp kavuran “Flo Rida'' 29 Haziran Cumartesi günü Veliefendi Hipodromu'nda olacak.

33 yaşındaki Amerika'lı ünlü rapçı, saat 21.30'da başlayacak konserinde söyleyeceği şarkılarla onbirlerce yarış ve müzikseveri coşturacak. Müthiş konseri ve kupalı yarışları  izlemek için gişelere bayanların 1, erkeklerin ise 2 TL'lik rutin ücreti ödemesi yeterli olacak.

Yayınlanma Tarihi:12:22,