SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yakın çevresine “Maddi olarak hiçbir  sıkıntımız yok” diyen Adalı'nın parolası, Avrupa'nın sayılı takımlarından birini oluşturmak… Serdal Adalı, Ahmet Nur Çebi ile de temasta.

Seçim kampanyasına dün seçim ofisi kurarak resmen başlayan Adalı'nın amacı Beşiktaş'ı daha da büyütmek… Yakın çevresindekilerle yapacaklarını paylaşan Adalı'nın, “Maddi olarak hiçbir sıkıntımız olmayacak. Her şeyin farkında olarak, her zorluğun altından kalkabilecek şekilde geliyoruz. Özellikle mali olarak çok güçlü bir yapı oluşturacağız. Transferde zorlanmayacağız. Beşiktaş'ı Avrupa'nın sayılı takımları arasına sokacağız” dediği öğrenildi.

ALTINSAY REDDETTİ

Serdal Adalı'nın teknik adam ve transferler konusunda henüz net bir liste çıkarmadığı, ancak çalışmalara hız verdiği belirtiliyor. Öte yandan Adalı'nın listesi hakkında iki ilginç iddia kulislerde konuşuluyor. Bunlardan ilki, Fikret Orman'ın sağ kolu Ahmet Nur Çebi'nin Adalı ile dirsek temasında olması. Buna neden olarak, Orman'ın Muzaffer Nasıroğlu'nu yönetimine almak istemesi.

ikinci iddia ise, Serdal Adalı'nın İbrahim Altınsay'a “Gel, futbol şubesinin başına geç” dediği, ancak Altınsay'ın “Ban başkanlığı düşünüyorum” cevabıyla bu teklifi reddettiğini söylemesi…

Alican ESENCİ/AMK