SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Genel kurulda İbrahim Hacıosmanoğlu, Hakan Kulaçoğlu, Metin Atasoy, Muharrem Usta ve Emre Aksoy yarışacak. herkesin ortak dileği, kişilerin değil Trabzon'un galip gelmesi.

Ve 26 Mayıs 2013 geldi çattı… Ligdeki Akhisar Belediyespor yenilgisinin ardından olağanüstü kongre kararı alan Sadri Şener ve ekibi bugün bayrağı devredecek, bordo-mavililer tarihindeki 15. başkanını seçecek. 19 Mayıs Spor Salonu'nda gerçekleşecek genel kurulda İbrahim Hacıosmanoğlu, Hakan Kulaçoğlu, Metin Atasoy, Muharrem Usta ve Emre Aksoy yarışacak. Bu kongre aynı zamanda, Trabzonspor tarihinde en fazla başkan adayının yer aldığı kongre olarak da tarihe geçecek. 46 yaşındaki kulübün 67. genel kurulunda, 6 bin 920 üyenin oy verme hakkı bulunuyor. Adaylara bakıldığında tüm isimlerin çok iddialı olduğu görülüyor.

HERKESİN ARTILARI FARKLI

İbrahim Hacıosmanoğlu, taviz vermez duruşuyla halktan çok olumlu tepkiler alırken, Hakan Kulaçoğlu gerçekçi yorumlarıyla dikkat çekiyor. İlçe ilçe gezip çalışmalarını sürdüren Metin Atasoy tecrübesiyle, 32 yaşındaki Emre Aksoy ise enerjisiyle öne çıkıyor. Muharrem Usta da güçlü bir ekibe sahip. Ancak Usta'nın diğer adaylardan bir farkı var, o da kulüp üyeliği henüz yeni olduğundan kendine oy veremeyecek olması… Bordo-mavili kulübün yeni başkanı işte bu isimlerden biri olacak. Fakat camiadaki herkesin ortak dileği, kongrede kişilerin değil Trabzonspor'un galip gelmesi…

Yayınlanma Tarihi:10:12,