SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Adalı’nın göz yükseklerde

Adaylığını resmen duyuran Adalı, taraftarın Quaresma isteğine, “Q7 kesinlikle geri dönmeyecek. Takıma çok daha ‘hazır’ isimler transfer edilecek” yanıtını verdi.

Güncellenme: 14:19, 26/05/2013
Adalı’nın göz yükseklerde

Beşiktaş taraftarı arasında oldukça popüler bir isim olan Serdal Adalı, camiadan gelen baskılara dayanamadı ve adaylığını dün yaptığı yazılı açıklama ile duyurdu.

Yol arkadaşı Murat Aksu ile birlikte önceki gün Süleyman Seba'ya yaptığı ziyaretle bu adaylığın ilk işaretini veren Adalı, AMK'ya merak edilen transfer hamlesi hakkındaki ilk ipucunu verdi.

Ayrıntıları konuşmak içn doğru zaman olmadığını söyleyen ve önceliği yönetim listesine verdiğini belirten Adalı, ısrarlı sorularımız üzerine ise taraftarları oldukça heyecanlandıracak bir açıklama yaptı. “Quaresma kesinlikle geri dönmeyecek” diyerek kulislerdeki dedikoduları boşa çıkartan Adalı transfer edilecek isimlerin Q7'nin üzerinde olacağını işaret ederek, “Takıma çok daha hazır isimler transfer edilecek” müjdesini verdi. Guti, Simao, Fernandes ve Quaresma ile çıtayı oldukça yükselten Serdal Adalı'nın yeni yıldızlarının kim olacağı ise önümüzdeki süreçte çok konuşulacak gibi…

Ersoy ÖZDEM/AMK

Yayınlanma Tarihi:10:16,