SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Neymar savaşı!

İki ezeli rakip Real Madrid ve Barcelona Brezilyalı yıldız Neymar için karşı karşıya geldi. Barcelona'nın önerdiği ücretin neredeyse iki katını öneren Real Madrid, ezeli rakibine büyük bir çalım atmaya hazırlanıyor.

Güncellenme: 13:27, 25/05/2013
Neymar savaşı!

Türkiye, F.Bahçe’nin Alper Potuk transferi ile G.Saray’a attığı çalımı konuşurken bir büyük çalımda Real Madrid’den geldi. Barcelona’nın kadrosuna katmak için büyük çaba harcadığı Neymar için devreye giren İspanyol devi, yıldız futbolcu için çılgın bir teklifte bulundu.

TEKLİF KABUL EDİLDİ, SAVAŞ BAŞLADI!

Neymar’ın forma giydiği Santos’un Real Madrid ve Barcelona’nın yaptığı iki teklifi de kabul edildiğini ve kararın Neymar tarafından verileceğinin açıklamasının ardından Real Madrid ile Barcelona yıldız futbolcu için adeta savaşmaya başladı.

REAL MADRİD’DEN ÇILGIN TEKLİF!

Genç yıldızı kadrosuna katmak için ısrarcı olan iki kulüpten Barcelona, Neymar için yıllık 7 milyon euroya kadar çıktı. Barcelona’nın bu teklifi karşısında Neymar’a çılgın bir teklif sunan Real Madrid, kulüp içindeki bütün dengeleri alt üst ederek oyuncuya senelik 11 milyon euro önerdi.

‘TAMAM’ DERSE RONALDO’YU DA GEÇECEK!

Madrid’in teklifini kabul etmesi halinde, yıllık 10 milyon euro alan Portekizli yıldız C. Ronaldo’dan bile daha fazla kazanacak olan Neymar, karar için iki devden bir süre izin istedi.

Kararı ailesi ile birlikte alacağını söyleyen Neymar’ın kimi seçeceği merak konusu olurken yıldız futbolcunun daha önce Barcelona’da oynamak istediğini söylemesi Katalan ekibinin elini kuvvetlendiren kozlardan birisi durumunda.

Yayınlanma Tarihi:10:01,