SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ezelden kartal

Pancu'nun kaleye geçtiği 4-3'lük F.Bahçe derbisini Kadıköy'de Beşiktaş formasıyla izleyen, gençliğinde İnönü tribünlerinden çıkmayan Veysel Sarı, Eskişehirspor'dan anlayış bekliyor.

Güncellenme: 09:20, 25/05/2013
Ezelden kartal

Beşiktaş onu, o Beşiktaş’ı istiyor… Kartal’ın transfer listesinin ilk sırasında yer alan Veysel Sarı, Eskişehirspor’dan bonservisinde anlayış göstermesini bekliyor. Kırmızı-siyahlılardan ciddi miktarda alacağı bulunan genç futbolcu, Beşiktaş’a transferinde sorun çıkmaması için Eskişehirspor’un bonservisinde indirim yapmasını istiyor. Nedeni ise açık: Veysel’in gönlünde siyah-beyazlı renkler yatıyor…

2.5 MİLYON EURO VERİYOR

İnönü Stadı’na çok yakın bir semt olan Tophane’de yetişen Veysel Sarı, profesyonel futbolculuğundan önce Beşiktaş’ın maçlarını kaçırmıyordu. Dolmabahçe’den çıkmayan Veysel, deplasmanlara bile gidiyordu! Öyle ki siyah-beyazlıların unutulmaz maçları arasında yer alan 4-3’lük Fenerbahçe zaferinde Veysel Sarı’nın Beşiktaş tribününde olduğu biliniyor.

İşte bu nedenle, Veysel Sarı çocukluğundan bu yana hayalini kurduğu Beşiktaş formasına bu kadar yaklaşmışken elinden kaçırmak istemiyor. Sözleşmesinde “3 milyon euro karşılığında serbest kalır” maddesi bulunan 25 yaşındaki oyuncuyu Beşiktaş 2.5 milyon euroya bitirmek istiyor.