SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Maç bitince bir baktım ikisi Protokol Tribünü'nde yan yana gülüyordu. Sözlerimin sonuna kadar arkasındayım. Kesinlikle küfür ve el-kol hareketi yok. Eğer bunu ispat ederlerse futbolu bırakırım.'

Süper Lig'de çok kötü bir sezonu geride bırakan Trabzonspor, Ziraat Türkiye Kupası'nı da F.Bahçe'ye kaptırarak sezonu eli boş kapattı. Beklenenden çok daha düşük bir tansiyonda geçen karşılaşmanın bitiş düdüğü çaldıktan sonra bordo-mavili ekibin kaptanı Tolga Zengin'in, Protokol Tribünü'nü hedef alan hareketleri en az karşılaşma kadar öne çıktı. Soyunma odasına doğru giderken F.Bahçe Başkanvekili Abdulah Kiğılı ve TFF Başkanvekili Ufuk Özerten'in Protokol Tribünü'nde yan yana gülüştüğünü gören Tolga parmağını bu ikliye doğru uzatıp isyan etti.

ONLARIN DA BAŞINA VERSİN

İşte  bu hareketlerine açıklık getiren başarılı kaleci şöyle konuştu: “Karşılaşma bittikten sonra ikisinin gülüştüğünü gördüm. Ben de ‘Gülün işte sizin eseriniz futbolu hale getirdiniz' dedim. Sözümün arkasındayım. Küfür ve el-kol yok. Küfür ettiğimi kanıtlasınlar futbolu bırakırım. Bizim içimiz yanıyor, içimiz. Futbol sahada oynanıyor ama her şey saha dışında. Allah inşallah bir gün onların başına da verir. Bu maçla alakalı bir şey değil. Sıkıntı yok onları kutluyoruz.”