SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ve Chedjou açıkladı…

Transferin gözdesi Aurelien Chedjou yine AMK'ya konuştu. Fenerbahçe'den teklif aldığını doğrulayan Lille'in Kamerunlu savunmacısı, "Ama Galatasaray Yönetimi benimle daha ciddi olarak ilgileniyor. Kaderim 1 haftaya belli olur" dedi

Güncellenme: 16:43, 23/05/2013
Ve Chedjou açıkladı…

Transfer sezonunda tüm gerçekleri ve yaşanan flaş gelişmeleri AMKSPOR size aktarmaya devam ediyor. İsmi hem Galatasaray hem Fenerbahçe ile anılan Aurelien Chedjou konuşmak için yine AMKSPOR’u seçti. Lille forması giyen Kamerunlu savunmacı geleceğiyle ilgili herşeyi anlattı. Fransa’da yılın defans oyuncusu seçilen 27 yaşındaki oyuncu, AMKSPOR’un bir gün önce duyurduğu Fenerbahçe’nin teklifini doğruladı ama Galatasaray’ın kendisiyle daha yakından ilgilendiğini söyledi.

Chedjou, “Evet Fenerbahçe’den teklif aldığım doğru. Menajerimle görüşmüşler. Ancak Galatasaray Yönetimi’nin benimle daha yakından ve ciddi olarak ilgilendiğini biliyorum. Tabi bunların yanında beni almak isteyen takımın kulübüm Lille ile de her konuda anlaşması bekleniyor. Geleceğim 1 hafta içinde netlik kazanır” açıklamasını yaptı.

TEKLİFİ AMKSPOR YAZMIŞTI

AMKSPOR dün Alper Potuk transferinde olduğu gibi ezeli rakibine ikinci bir darbe vurmayı hedefleyen Fenerbahçe’nin Aurelien Chedjou konusunda da devreye girdiğini duyurmuştu. Sarı-lacivertlilerin, Kamerunlu yıldızı da alarak hem kadrosunu güçlendirmek hem de Galatasaray’ın transfer planlarını alt-üst etmek istediği belirtiliyordu.

Kaan BORA / AMK

Yayınlanma Tarihi:16:29,