SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Sivasspor’a gelmeyi çok istiyor’

Sivaspor Kulübü Başkanvekili Erdal Sarılar, kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz ile Brezilyalı teknik direktör Roberto Carlos'un görüşmesinin olumlu geçtiğini söyledi.

Güncellenme: 16:07, 29/05/2013
‘Sivasspor’a gelmeyi çok istiyor’

Sarılar, kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, Roberto Carlos’u Sivasspor’un başında görmek istediklerini belirterek, şu ifadeleri kullandı:

“Başkanımız Mecnun Otyakmaz’ın Roberto Carlos ile yaptığı görüşme olumlu geçti, kendisi Sivasspor’a gelmeyi çok istiyor. Roberto Carlos, Kuban ile oynanacak karşılaşmanın ardından Anzhi Kulüp Başkanı Süleyman Kerimov ile bir görüşme yapacak. Sözleşmesi devam ettiği için Sivasspor’a gelmek için izin isteyecek. Kulüp başkanı izin verirse önümüzdeki yıl Sivasspor’u Roberto Carlos çalıştıracak. Konu pazartesi netleşecek. Biz de camia olarak Roberto Carlos’u takımın başında görmekten mutluluk duyarız.”

Yönetim kurulu toplantısında, 3 ya da 4 yabancı, 3 de yerli oyuncu transfer edilmesi yönünde karar alındığını kaydeden Sarılar, açıklamasını şöyle tamamladı:

“Sözleşmesi sona eren ve takımdan ayrılan oyunculara Sivaspor’a verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederiz. Sözleşmesi biten futbolcularla bir görüşme yapacağız. Anlaşamadığımız futbolcularla yollarımızı ayıracağız. Bu arada bir yıl daha mukavelesi bulunan Kamil Grosicki ile yolumuza devam edeceğiz. Yeni sezonda yeni bir Sivasspor yaratma peşindeyiz.”

Yayınlanma Tarihi:20:47,