SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Reina’da Yolanthe rüzgarı!

Sneijder’in eşi Yolanhte Cabau, kendi takı markası YC Jewels’ı piyasaya sürdü, kutlamayı Reina’da yaptı. Partide Yolanthe’yi kocası Sneijder, Amrabat, Edgar Davids ve Van Hooijdonk yalnız bırakmadı.

Güncellenme: 10:46, 23/05/2013
Reina’da Yolanthe rüzgarı!

MADRİD ve Milano günlerinin ardından Yolanhte Cabua fırtınası artık İstanbul'da esiyor. Sarı-kırmızılıların Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau'nun YC Jewels adını verdiği takı tasarımları lidyana.com sitesinden satışa sunulmaya başlarken,  koleksiyonun satışa sunulması önceki gece Reina'da düzenlenen bir partiyle kutlandı.

Van Hooijdonk bile geldi PARTİYE sadece sosyetenin ünlü yüzleri değil, futbol dünyasından önemli isimler katıldı. Sneijder'in Hollanda'dan arkadaşı Edgar Davids, ikilinin İstanbul'da en iyi anlaştıkları futbolcu Nordin Amrabat ve Fenerbahçe'nin eski Hollandalısı Pierre van Hooijdonk Yolanthe-Sneijder çiftini yalnız bırakmadı.

YOLANTHE Cabau'nun 2008'de kurduğu “Free A Girl” (Bir Kızı Özgürleştir) Vakfı, reşit olmayan ve seks işçisi olarak çalıştırılan kızların kurtarılması için mücadele veriyor.

Tüm gelirleri bağışlıyor YC Jewels koleksiyonunda Yolanthe Cabau'nun seks işçiliğinden  kurtulmaya çalışan kızların mücadelesine atıfta bulunan özel bir bilezik de bulunuyor. “Free  a Girl” bileziklerinden elde edilecek tüm gelir vakfa bağışlanarak, tüm dünyada  özgürlüklerine kavuşmayı bekleyen kızların mücadelesine destek olacak.

 

Yayınlanma Tarihi:10:42,