SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanmalarının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmayla ilgili konuşan Kocaman; “Maçı en az bizim kadar kazanmak isteyen bir rakiple oynadık. 64 maçlık maratonu kupayla taçlandırmak en büyük arzumuzdu. Çok mutluyuz, oyuncularımı tebrik ediyorum, zor bir işi başardılar. Trabzonspor daha derli toplu ve iyi başladı. İyi oynadıkları anda golü bulduk. Golden sonra bocaladılar, ikinci gol için pozisyon lar bulduk ama değerlendiremedik. Sonuçta mutlu sona ulaştık. Tekrar nezdinizde futbolcularımı candan kutluyorum ” dedi.

Türkiye Kupası’nı kazanmaları ve Süper Kupa’da Galatasaray ile karşılaşacakları maçı da değerlendiren Aykut Kocaman; “Fenerbahçe adına önce kazanımları konuşmamız lazım. Önemli kazanımlardan bir tanesiydi. Bu seneyi en azından kupasız geçmedik. Fenerbahçe adına Galatasaray ile Süper Kupa’da karşılaşmak güzel olacak” diye konuştu.

Yeni sezon öncesinde takıma yapılacak transferler hakkında konuşan tecrübeli hoca; “Transfer yerlerimiz ve beklentilerimiz belli. İhtiyaçlarımıza göre hareket edeceğiz” diyerek sözleri tamamladı.