SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Samet Aybaba, “Tazminat peşinde değilim. Başka bir takımla anlaşırsam parayı almam. Tek temennim, yönetimin yeni gelecek hocanın arkasında durması” dedi.

Beşiktaş’taki görevine son verilen teknik direktör Samet Aybaba, gönderilmesinin ardından baba ocağı Adana'ya giderken AMK'ya samimi açıklamalar yaptı. Söylenenlerin aksine tazminat peşinde olmadığını ifade eden Aybaba, “Avukatlarım detayları konuşuyor. Geçen seneden kalan bazı alacaklarım var, onları ayacağım. Bir de gelecek sezon devam eden sözleşmem var. O parayı alacağım. Ancak gelecek yıl için başka bir takımla anlaşırsam o parayı da istemeyeceğim” dedi.

‘PİŞMAN DEĞİLİM’

Gönderilmesiyle ilgili olarak da konuşan Samet Aybaba, “Çağrıldığım an hiç düşünmeden görevi kabul ettim. Bugün olsa yine aynı şeyi yaparım. Tek temennim, yönetimin yeni gelecek hocanın arkasında durması” diyerek Fikret Orman ve kurmaylarına sitem etti. Uzun zamandır futbol koordinatörlüğü için ismi geçen Önder Özen'de problem yaşandığını duyduğunu da öne süren Aybaba, “Umarım bir aksilik çıkmaz. Uzun zamandır çalıştığını biliyorum” diye konuştu.

AMK ÖZEL HABER

Yayınlanma Tarihi:09:29,