SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş, Arjantinli ile prensipte anlaştı. 28 yaşındaki futbolcu için 3 milyon eurodan fazla vermek istemeyen Kartal, Trabzonspor'daki seçim sürecinin noktalanmasını bekliyor.

Yeni sezonda Fernandes-Oğuzhan ikilisini destekleyecek bir isim arayan siyah-beyazlı yönetim Trabzon-spor ile yollarını ayırma kararı alan Gustavo Colman ile söz kesti . Menajerlerin önerisi ile Arjantinli oyuncuyu gündemine alan Beşiktaş, görüşmelerde prensip anlaşmasına vardı. Menajerlerin yürüttüğü görüşmelerde sonucunda Colman, siyah-beyazlı kulübe ‘Tamam' dedi ve ekledi: “Kulübümle anlaşırsanız Beşiktaş'ta oynamak bana gurur verir.”

Yeni teknik adamın belirlenmesi için mesai harcayan Beşiktaş, Trabzonspor ile resmi görüşmelere başlamak için ise bordo-mavili kulüpteki seçim sürecinin bitmesini bekliyor.

OKUL SORUN OLDU

Çocuklarına okul bulamadığı için Trabzon'dan ayrılmak isteyen Colman, bu yüzden İstanbul'a çok sıcak bakıyordu. Arjantinli için Trabzon hocası Tolunay Kafkas, “Colman'ı ciddi bir bonservis bedeline bırakırız” demişti. Beşiktaş ise bonservis bedelinin 3 milyon eurodan fazla olmaması halinde bu transferi resmileştirecek.

Yayınlanma Tarihi:11:27,