SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Salih Uçan krizi!

Daha önce kupa finaline çıkmaları halinde Salih’in U19 Milli Takımı’na çağırılmaması yönünde söz alan Aykut Kocaman, yetkililerin geri adım atmamasıyla isyan etti.

Güncellenme: 09:28, 21/05/2013
Salih Uçan krizi!

Sezon başında Buca'dan transfer edilen ve forma şansı bulduğu ilk günden itibaren herkesi kendisine hayran bırakan Salih Uçan, Trabzon ile oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası finali öncesinde sorun oldu. Daha önce yetkililer ile görüşen ve “Türkiye Kupası'nda finale kalırsak Salih'in U19 Milli Takımı'ndan affını istiyorum. Zaten önemli bir maçı da yok” diyerek bunun sözünü alan Aykut Kocaman, başarılı oyuncu U19 Milli Takımı'na çağırılınca isyan etti. “Ben Salih'i UEFA Avrupa Ligi maçlarında bile oynatıyorum. O benim as oyuncum” diyerek verilen sözün tutulmamasına yakınıyor Kocaman…

F.BAHÇE RAHATSIZ

Emre Aşık'ın başında bulunduğu U19'lar bu konuda henüz geri adım atmış değil. Daha önce milli takımdaki bir karşılaşma sırasında ciddi bir sakatlık geçiren ve sahalardan uzak kalan Salih şuanda milli takım kampında yer alıyor. Sarı-lacivertli camia ise önemli bir maç olmamasına karşın genç yıldız için ısrar edilmesinden rahatsız.