SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sürpriz buluşma!

Fenerbahçe Spor Klubü Başkanı Aziz Yıldırım, As Başkan Abdullah Kığılı ve futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, önceki gece Etiler Saruhan'da süpriz şekilde bir araya geldiler. (Maraton)
Mekanda 2 saate yakın kalan üçlü sohbet edip, yemeklerini yediler. Çıkış zamanı geldiğinde dışarda kendilerini bekleyen gazetecilerin olduğu öğrenince korumalara görüntü alınmaması için talimat verildiği öğrenildi.
İlk olarak araçlar mekanın yan kapısına götürülürken, kapıya bakan tarafa başka bir cip düz olarak park edilip basın mensuplarının görüş açısı kısaltılmaya çalışıldı.
Daha sonra aniden başlayan hareketlilik sonrası kapıdan Abdullah Kığılı, arkasından Aziz Yıldırim kendi kullandıkları araçları mekan ayrılılarken yine de görüntülenmekten kurtulamadılar.
İki başkan, çorbacıdan ayrılırken, futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen ise gazetecilerin mekanın önünden ayrılması ile yine yan kapıdan hızla bir araca binerek uzaklaşırken, gece yarısı futbol dünyasının önemli üç isiminin neden bir araya geldiği ise merak konusu oldu.