SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Derbide G.Saray'ı yenerek Devler Ligi ön elemesine katılmayı garantileyen F.Bahçe'de yaşanan saha olayları artık taraftarların da canını sıkmaya başladı. Bir takım kişilerin yaptığı hareketlerin F.Bahçe'nin imajını zedelediğini ve kulübün ceza almasına neden olduğunu düşünen taraftarlar, yıllardır bu konuda büyük uğraşlar veren Aziz Yıldırım ve yönetime çağrıda bulundu.

SAĞDUYU ÇAĞRISI YAPILDI

G.Saraylı Didier Drogba'ya muz atan ve maymun gibi ses çıkartan iki taraftarın kimliklerinin tespit edilmesi için seferberlik başlatıldı. Taraftarların bu çağrısına kulak veren başkan Aziz Yıldırım bu kişilerin bulunması için tüm imkanları seferber ederken, holiganlar tek tek tribünlerden ayıklanacak.

Bu arada sarı-lacivertliler, G.Saray maçında hükümet aleyhine atılan sloganlarla ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamada “Reyhanlı'da meydana gelen menfur saldırı için yapılan saygı duruşu sırasında, belirli bir grup TC Hükümeti aleyhine protestolarda bulunmuştur. Taraftarlarımızdan, bu tür maksatlı provokasyonlara izin vermemelerini önemle rica ederiz” denildi.

Yayınlanma Tarihi:17:24,