SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İbrahim Yazıcı'nın acısını kalbine gömen yeşil-beyazlılar için kalan 2 maç büyük önem taşıyor. Oyuncular, başkanlarına olan son görevlerini 6 puan toplayarak yerine getirmeye hazırlanıyor.

Bursaspor, belki de tarihindeki en üzüntülü günlerini yaşıyor. İbrahim Yazıcı'yı toprağa veren yeşil-beyazlı camia acısını kalbine gömdü ve ligde kalan 2 maça odaklandı. Avrupa kupalarına katılma mücadelesi veren Timsah için bu 180 dakikada çok daha önem kazandı. Takım kaptanı Ömer Erdoğan, idmanlarda arkadaşlarını motive etmeye çalışırken, galibiyet sözü istedi. Kaptan, “Başkanımıza olan son görevimizi 2 maçı kazanarak yerine getirelim. O da burada olsa, 2'de 2 yapmamızı isterdi. İbrahim Yazıcı için oynayalım” şeklinde konuştu. Pazartesi günü Eskişehirspor'u sahasında konuk edecek olan Bursa'da taraftarlar da karşılaşmaya damgasını vuracak.

STAT TAMAMEN DOLACAK

Yönetim bilet fiyatlarını 10 liraya kadar düşürürken, tribünlerin tıklım tıklım dolması bekleniyor. Cenaze töreninde olduğu gibi Başkan İbrahim Yazıcı için hazırlanan pankartlar yine stadın dört bir yanına asılacak. Yeşil-beyazlı futbolseverler hem takıma destek verecek, hem de İbrahim Yazıcı anısına tezahüratlar yapacak.