SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sarı-kırmızılı formayı giymek ve teknik direktör Fatih Terim'le birlikte çalışmak istediğini dile getiren Alper Potuk, Es-Es yönetiminden de bu konuda anlayış göstermelerini rica etti…

Transfer döneminin gözde ismi Alper Potuk, G.Saray'a kaldı. Eskişehir Yönetimi'nin fiyat yükseltmek için ‘F.Bahçe' kozunu kullanması ancak sarı-lacivertlilerin Alper'le ilgilenmediğini açıklamasıyla milli yıldız parçalı formaya bir adım daha yaklaştı. Transferi noktalamak isteyen sarı-kırmızılılar, Eskişehir'in bu tutumu karşısında oldukça rahatsız olurken, Alper de kendisine her zaman G.Saray'dan teklif gelmeyeceğini bildiği için bu şansı kaçırmak istemiyor. Yetiştiği Eskişehir'e olan vefa borcunu kulübe para kazandırarak ödemek isteyen Alper'in bir ricası var: “Beni G.Saray'a bırakın.” Yakın çevresine ve Eskişehir Yönetimi'ne önümüzdeki sezondan itibaren G.Saray forması giymek ve teknik direktör Fatih Terim'le birlikte çalışmak istediğini söyleyen Alper bu konuda anlayış bekliyor.

ŞAHBAZ: F.BAHÇE’NİN TEKLİFİ VAR

İki takım daha önce 5.5 milyon euro artı Culio ve bir futbolcu konusunda anlaşmaya varmasına karşın ortaya bir “F.Bahçe” sözü atılmış ve iş yokuşa sürülmüştü. Her ne kadar F.Bahçe resmi internet sitesinden, “Alper planlarımızda yok” açıklamasını yapsa da, Eskişehirspor Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, Radyospor'a konuştu. “Alper'in fiyatı 10 milyon Euro” diyen Şahbaz, “Galatasaray'la temaslarımız sürüyor. Fenerbahçe'nin de Alper için bir teklifi var. Sezon bittikten sonra bu transferde ciddi gelişmeler yaşanacak” diye konuştu.

Bahadır ÇOKİŞLER/AMK

Yayınlanma Tarihi:09:43,