SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Radyospor’da Haber Aktif’e konuşan Necati Ateş, Fenerbahçe maçında kaçırdığı penaltı, Alper Potuk’un transferi ve Pazar günü oynanacak derbi için açıklamalar yaptı.

Eskişehirspor’un golcüsü Necati Ateş’in açıklamalarından satırbaşları şöyle:

“Penaltıyı kaçıracağımı hissettim ama bunlar gerekçe değil. 120. dakikanın sonunda yorgun düştüm ama penaltıyı kaçırmama neden ya da mazeret değil. Dünya Kupası finalinde de penaltı kaçıyor. Finali hak etmiştik. Ofsayt nedeniyle sayılmayan golüm verilseydi Fenerbahçe’nin kalan dakikalarda 2 gol atması mümkün değildi.”

‘ALPER G.SARAY’A GİTSİN’

“Alper iyi bir futbolcu. Daha da iyi olacak. Alper’i alacak takım kazanır. Alper ayrılırken Eskişehirspor en iyi parayı verene satacaktır. Alper’in Galatasaray’da oynamasını istiyorum. Gönlümden geçen bu.”

‘HATALAR HEP F.BAHÇE LEHİNE OLDU’

“Golümün ofsayt nedeniyle golün verilmemesi ilginç, ilk maçta Fenerbahçeli oyuncunun topu koluyla kontrol edip, gol yapması üzücü, lig maçında Alper’in koluyla topu kontrol ettiği gerekçesiyle golünün verilmemesi bir başka ilginç taraf. Tüm bu hataların Fenerbahçe maçına denk gelmesiyse hakikaten garip. Umarım bu hatlar bir daha yapılmaz.”

Şükrü Saracoğlu Stadyumun'da edilen küfürler Alper’in moralini çok bozdu. Buna da alışacak. Örneğin oynadığım her stadyumda küfür yedim. Futbolda insan zamanla bunlara alışıyor. Alper de alışacak.

‘G.SARAY DERBİYİ KAZANIR’

“Fenerbahçe’nin Galatasaray’a karşı derbilerde üstünlüğü kalmadı. Hatta oyun olarak Galatasaray’ın Fenerbahçe’ye karşı son yıllarda üstünlüğü var. Rahat olan, moralli olan Galatasaray. Ve Galatasaray’ın bu kez Kadıköy’de kazanacak.”

Yayınlanma Tarihi:00:04,