SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor, Spor Toto Süper Lig’in 33’üncü haftasında kendi sahasında oynayacağı Eskişehirspor maçının hazırlıklarına 1 günlük aranın ardından devam etti. Başkan İbrahim Yazıcı’nın vefatı nedeniyle futbolcuların hayli moralsiz oldukları gözlendi. Bursaspor’da Eskişehirspor maçı hazırlıkları sürüyor. Yeşil beyazlı ekip, başkan İbrahim Yazıcı’nın vefatı nedeniyle dün antrenman yapmadı. 1 günlük iznin ardından bugün çalışmalara yeniden başlayan Bursaspor’da teknik direktör Hikmet Karaman, futbolcularıyla saha içersinde kısa bir durum değerlendirmesi yaptı.

FUTBOLCULAR MORALSİZ

Antrenmanda futbolcuların moralsiz olduğu gözlendi. Yeşil beyazlı futbolcuların çalışma öncesi kendi aralarında da kısa bir konuşma yapması dikkat çekti. Teknik direktör Hikmet Karaman nezaretinde gerçekleştirilen antrenman ısınma koşularıyla başladı. Yeşil beyazlılar daha sonra iki gruba ayrıldı. Bir grup minyatür kalelerde çalışırken, diğer grup ise yarı sahada çift kale maç yaptı. Bursaspor’da sakatlığı bulunan Vederson salonda çalışmasını sürdürdü. Antrenmanı teknik menajer Süha Sidal, futbol şube sorumlusu Erkan Kamat ve çok sayıda basın mensubu takip etti.

SİYAH EŞOFMANLA ÇIKTILAR

Bursaspor’da Başkan İbrahim Yazıcı’nın vefatı nedeniyle teknik direktör Hikmet Karaman ve yardımcı antrenörler bugünkü antrenmana siyah eşofmanlarla çıkması dikkat çekti. Karaman antrenman boyunca futbolcularına moral vermesi gözden kaçmadı.

BAYRAKLAR YARIYA İNDİ

Öte yandan, başkan İbrahim Yazıcı’nın vefatı nedeniyle Bursaspor’un Özlüce Tesisleri girişinde bulunan yeşil beyazlı bayraklar yarıya indirildi.