SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor’un eski teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, yoğun ünitesinde tedavisi süren Başkan İbrahim Yazıcı’yı ziyaret etti.

Sabah saatlerinde Bursa Acıbadem Hastanesi’ne giderek Başkan Yazıcı’nın ailesiyle görüşen Sağlam, son durumu hakkında bilgi aldı. Hastane çıkışında basın mensuplarının sorularına cevap veren Ertuğrul Sağlam, şunları söyledi:

“Sayın başkanın sağlık durumuyla ilgili doktorlar gerekli açıklamayı yapacak. Şu anda hepimizin yapması gereken en güzel iş, dua etmek. Biz kendisiyle çok büyük sıkıntıları hep beraber yaşadık. İyi günde, kötü günde birbirimize destek olduk. Ama bugün sayın başkan daha büyük sıkıntıyla baş başa. Bu yaşadığı sıkıntıları güçlü yapısıyla kendisi üstünden gelmesini bildi. Şu anda durumu kritik. Dua edelim. Yüce rabbim herşeyin en iyisini bilir. Onun başımıza getirdiği herşeye biz kabuluz. Allah büyüktür. Bekliyoruz. Portekiz’deydim. Duyunca programı kesip geldim. Allah başkanımıza acil şifalar versin.”

TARAFTARLAR BAŞKAN YAZICI İÇİN DUA ETTİ

Bursaspor taraftarları ve yeşil beyazlı takımın teknik direktörü Hikmet Karaman, Acıbadem Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavisi süren Kulüp Başkanı İbrahim Yazıcı için birlikte dua etti.

Hikmet Karaman, dün gece geç saatlere kadar hastanede kaldı. Karaman, hastane önünde toplanan taraftarlarla bir süre sohbet etti. Başkan İbrahim Yazıcı’nın biran önce eski sağlığına kavuşmasını istediklerini belirten taraftarlar, Hikmet Karaman ile birlikte dua ettiler, iyileşmesi dileğinde bulundulur.

OZAN İPEK: “BAŞKAN YAZICI’NIN DURUMU BENİ ÇOK ÜZDÜ”

Bursaspor’un Mersin İdmanyurdu’na kiraladığı futbolcusu Ozan İpek, twitterdan Başkan İbrahim Yazıcı için geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ozan İpek, şunları söyledi:

“Sayın başkanımızın bu durumda olması beni gerçekten çok üzdü. Hem Bursaspor’a yaptığı katkılar, hem de beni Bursaspor’a kazandıran, emeği üzerimde çok olan başkanımızın bir an önce ayağa kalkmasını ve kaldığı yerden devam etmesi en büyük temennimdir. Hepimize özellikle ailesine ve Bursaspor camiasına büyük geçmiş olsun.”